4. ročník ankety Osobnost NNO JMK 2018

  • Publikováno: 10. 7. 2018

Asociace nestátních neziskových organizací Jihomoravského kraje, z. s. vyhlásila letos již čtvrtý ročník ankety Osobnost NNO JMK 2018, která oceňuje práci lidí zapojených v neziskovém sektoru Jihomoravského kraje. Klade si za cíl zviditelnit jejich úlohu v širokém spektru nabídky činností neziskových organizací.

Anketa přibližuje příběhy a osudy lidí, kteří se v rámci své pracovní náplně i nad rámec svých povinností podílí na utváření obrazu neziskového sektoru ve společnosti. Nominace kandidátů je potom logickým výrazem díků a uznání těmto našim i Vašim kolegům a spolupracovníkům.

Osobnost NNO JMK 2018 odstartovala 20. července 2018, své kandidáty, kolegy či přátele můžete nominovat do 10. září 2018, a to prostřednictvím nominačního formuláře, který naleznete na www.osobnostnnojmk.cz.
Zde budou uveřejněny i veškeré informace o anketě a přehled našich partnerů, kteří čtvrtý ročník ankety Osobnost NNO JMK 2018 podporují a díky jejichž pomoci se anketa každý rok koná.

Z kandidátů na titul Osobnost neziskového sektoru JMK 2018 mohou následně vybírat a hlasovat jak členové neziskových organizací, tak i široká veřejnost.
Hlasování bude probíhat od 15.září do 15. října 2018.

 

 

PřílohaVelikost
PDF icon logo_osobnosti.pdf8.33 KB
Štítky: